شرکت فنی مهندسی نپتا

شرکت فنی مهندسی نپتا

خدماتی که ما ارائه می دهیم
اطلاعات تماس

خوزستان، اهواز، بلوار پاسداران، برج IT، طبقه دوم، واحد ۴
کد پستی: ۶۱۶۵۷۵۹۵۹۱

تلفن: ۳۴۴۴۵۹۸۶-۳۴۴۴۵۹۸۹(۰۶۱)


دورنگار: ۳۴۴۴۵۹۹۲(۰۶۱)


همراه: ۰۹۱۶۶۱۳۱۹۳۷

۲۴۳۵ بازدید

معرفی شرکت

شرکت فنی و مهندسی نپتا در سال ۱۳۷۰ توسط گروهی از متخصصین ومهندسین با تجربه صنعت نفت کشور تاسیس گردید. هدف از تاسیس این شرکت ارائه خدمات فنی و مهندسی به صنایع کشور بویژه صنعت نفت بود.
در سالهای اولیه،حوزه تخصصی شرکت، اساسا”کار با مواد شیمیایی و نیز انجام خدمات تخصصی مکانیکال در رابطه با شستشوی شیمیایی و جت کلینینگ تاسیسات صنعتی و خطوط لوله بود. در سالهای بعد زمینه تخصصی شرکت گسترش یافت وخدمات آن از تنوع بیشتری برخوردار گردید، بهمین جهت مدیریت شرکت تصمیم گرفت نام مناسبتری برای آن برگزیند بطوریکه تنوع رشته های تخصصی شرکت و توانمندیهای آن را پوشش دهد. در این راستا در سال ۱۳۷۲ نام شرکت رسماّ به شرکت نپتا تغییر یافت.
کلمه نپتا درزبان اوستایی، به معنی روغن معدنی است که کلدانیها واعراب آن را از فارسی گرفته ونفت خواندند.
شرکت نپتا از سال ۱۳۷۰ تا۱۳۸۰ یکدوره فعالیت گسترده را در زمینه خدمات تخصصی جانبی صنعت حفاری و تعمیر و نگهداری تجهیزات صنعت فولاد، بمورد اجرا درآورد. این شرکت در سال ۱۳۷۱ برای نخستین بار تکنولوژی کویلدتیوبینگ COILED TUBINGرا وارد صنعت کشور نمود و نخستین دستگاه سنگین کویلد را با مشارکت شرکت خارجی ناومکوNOWMCO بکار گرفت وبمدت دو سال عملیات تعمیرات چاههای نفت وگاز سراسر کشور را بمورد اجرا درآورد.
شرکت نپتا پروژه های اجرایی و عملیاتی متعددی را در زمینه ی تعمیرات اساسی، اسید شویی و جت کلینینگ تاسیسا ت صنعتی و خطوط تولیدی برای مجتمع فولاد خوزستان، گروه ملی صنعتی فولاد ایران، لوله سازی خوزستان، نورد کاویان، نیرو گاه حرارتی زرگان، کشت و صنعت کارون و صنایع جانبی و همچنین شرکت بین المللی DAEWOO اجرا نموده است که عموما با کیفیت مطلوب و رضایت مندی کارفرمایان همراه بوده است.
این شرکت در حوزه طراحی و ساخت تجهیزات تخصصی صنعت حفاری، با توجه به شرایط آب و هوایی کشور، اقدام به طراحی و تولید دستگاه پاوریونیت برای عملیات جداره گذاری و نصب آویزه نموده است و تعدادی از تجهیزات ساخت خود را به شرکت ملی حفاری ایران و شرکت خدمات حفاری سپنتا تحویل نموده است که هم اینک در عملیات مربوطه مورد استفاده قرار گرفته و عموما” رضایت شرکت های مذکور را به همراه داشته اند.
شرکت نپتا در سالهای اخیر رویکرد نوینی را برگزیده است تا بدینو سیله امکان تحقق چشم انداز آینده ی شرکت را فراهم نماید این رویکرد شامل ارائه خدمات مهندسی ساختار و تدوین طرحها و روشهای اداری به واحدهای تابعه صنعت نفت و پتروشیمی در مجاورت فعالیت های پیشین شرکت است.

گالری تصاویر

تا اطلاع ثانوی از دسترس خارج می باشد.