شرکت پترو یاس پارس
شرکت پترو یاس پارس

شرکت پترو یاس پارس

خدماتی که ما ارائه می دهیم
اطلاعات تماس

خوزستان، اهواز، بلوار پاسداران، نرسیده به پل شیبان، روبروی قرارگاه جنوب

تلفن: ۳۴۴۵۱۸۹۹ – ۰۶۱


دورنگار: ۸۹۷۸۱۸۹۹ – ۰۲۱


همراه: ۰۹۱۲۹۳۱۰۹۶۶

۱۶۶ بازدید

معرفی شرکت

شرکت پترو یاس پارس در شهر اهواز، پایتخت نفتی ایران، جایی که بیش از ۳ میلیون بشکه نفت در روز تولید می شود، مستقر می باشد. در ابتدا، این شرکت به منظور تامین تجهیزات و قطعات یدکی مورد نیاز صنایع نفت و گاز تاسیس گردید و هم اکنون بر ارایه خدمات تولید نیتروژن در محل و همچنین فراورش سیار نفت و گاز متمرکز گردیده است.
از آنجا که در مناطق نفتـی جنوب ایران، شهـر های بزرگ زیادی با جمعیت فراوان وجـود دارنـد، خدمات فراورش سیار نفت و گاز با بهـره گیری از فناوری های نوین، خطرات زیست محیطی ناشی از سوزاندن نفت و گاز آلوده چاه ها بعد از عملیات تعمیر، اسید زنــی، چاه آزمایی و … را از بین می برد.
نیتروژن جایگزینی ایمن، مقرون به صرفه برای تخلیه و انگیزش چاه های نفت و گاز است، نیتروژن به صورت گسترده ای در عملیات حفاری و تعمیرات چاه های نفت و گاز بکار می رود. یونیت های تولید نیتروژن نصب شده روی تریلر بهترین گزینـه برای استفاده در محل هایی هستند که از نظر هزینه و زمان، انتقال نیتروژن مایع به آنجا به صرفه نباشد.
در راستای ارایه خدمات جامع و گسترده به شرکت های بهره برداری، این شرکت طی برنامه ای دو ساله در نظر دارد تعداد یونیت های تولید نیتروژن و فرآورش سیار خود را تا سه واحد از هر کدام افزایش دهد.

دستگاه مولد نیتروژن